RIU_Lanzarote_tennis_exotic_2

Lanzarote

Hotel RIU **** - 7 - 14.10.2023
Do 3h treningów tenisowych dziennie
All Inclusive * Przelot * Ubezpieczenie w cenie
Cena - 9450 zł/os

Magic_Life_Fuereteventura_7_tennis_exotic

Fuerteventura

Hotel Magic Life **** - 15 - 22.01.2024
Do 3h treningów tenisowych dziennie
All Inclusive * Przelot * Ubezpieczenie w cenie
Cena - 8750 zł/os

Magic_Life_Kalawy_8_tennis_exotic

Egipt

Hotel Magic Life ***** - 17 - 24.03.2024
Do 3h treningów tenisowych dziennie
All Inclusive * Przelot * Ubezpieczenie w cenie
Cena - 8850 zł/os

nazareth-lanzarote-tennis-exotic-2

Wspaniałe Lanzarote

Idealne miejsce na tenisową przygodę

Jeśli chcesz przeżyć egzotyczną, tenisową przygodę, wygrzewając się w słońcu tu znajdziesz najlepsze do tego miejsce. Przeczytaj co oferujemy, poznaj wyśmienite możliwości i to jak “damy Ci w kość” na treningach … .

lanzarote-tennis_exotic_1
tennis_exotic_lanzarote

Fuerteventura

Kanaryjski tenisowy raj

Leży nieopodal północno-zachodnich wybrzeży Afryki, wraz z całym archipelagiem zaliczana jest do Makaronezji. Przeżyj tu swoją tenisową, egzotyczną przygodę. Sprawdź co oferujemy w naszej kolejnym egzotycznym wyjeździe tenisowym …

Nasi Partnerzy

Kluby, firmy i stowarzyszenia, z którymi współpracujemy

tennis_exotic_hobby_liga

Największa amatorska liga sportowa w Europie

Nieważne czy jesteś całkowicie początkującym zawodnikiem, czy grasz już wiele lat, tu zawsze znajdziesz przeciwnika do gry.

Poznaj nasz trenerski zespół

Tennis Exotic to nie tylko korty w rajskich miejscach. To przede wszystkim licencjonowana i profesjonalna kadra trenerska z przeszłością zawodniczą. Tennis Exotic to doświadczeni trenerzy i trenerki – pasjonaci aktywności ruchowej. Profesjonaliści, którzy nauczą Cię grać od podstaw, poprawią Twoją regularność gry czy zmienią technikę, żebyś mógł osiągnąć pełnię przyjemności płynącą z grania w tenisa. Nasi trenerzy to też po prostu ludzie kochający tenis, pracę z ludźmi, pełni empatii i zaangażowania na treningach.

Maria_tennis-exotic

Maria Geszprych

Licencjonowana trenerka tenisa Polskiego Związku Tenisowego oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej

Od najmłodszych lat związana ze sportem - prawdziwa pasjonatka każdej aktywności ruchowej, która ciało traktuje jak świątynie.
Trenerka Maria ma ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, ale z Jej wiedzy chętnie korzystają też dorośli chcący wybudować solidne fundamenty techniczne.
Jej ulubiony tenisista to Rafael Nadal.

Nikola_tennis-exotic

Nikola Sawicka

Absolwentka AWF im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Wielokrotna mistrzyni Warszawy i Mazowsza oraz ćwierćfinalistka Mistrzostw Polski. Uczestniczka elitarnych turniejów Masters oraz Supermasters. Topowa zawodniczka Polski w latach 2000-2017. Zdobywczyni srebrnego medalu Akademickich Mistrzostw Polski. Po zakończeniu kariery zawodniczej Nikola przekazuje swoją wiedzę jako trenerka tenisa oraz przygotowania motorycznego dzieci i młodzieży marzącej o profesjonalnej karierze sportowej. Miłośniczka psów, słońca i podróży, a Jej ulubioną zawodniczką jest Serena Williams.

trener_bartek_tennis_exotic_3

Bartosz Sinicyn

Licencjonowany trener tenisa PZT


Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie.
To też wychowawca kolonijny oraz instruktor snowboardu. Pasjonata wspinaczek górskich, który w najbliższych planach chce zdobyć Mount Blanc. Pracuje zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi. Na treningach głównie skupia się na regularności gry.
Jego ulubiony zawodnik to Roger Federer.